Info@ArazBilgiSoft.com  |    0914 753 9249  |   045 3326 2009

سیستم ردیابی و رهگیری

خیلی ها ایستاده اند برای آنچه که می خواهند به آن برسند، ما در حال گذریم

بررسی اجمالی فرایند جاری

بررسی اجمالی فرایند جاری

در یک فرایند تولیدی خوب و کارا نقطه ارزش زمانی است که موجودی در لحظه ای که بدان نیاز است در محلی (ایستگاهی) که قرار است در آن مصرف شود، حاضر باشد. در غیر اینصورت عدم حضور موجودی در آن لحظه، سبب توقف خط و تحمیل خسارات سنگین ناشی از آن و حضور آن در موعدی زودتر از زمان نیاز می گردد که سبب بلوکه شدن سرمایه شرکت و به بار آوردن ضایعات، بدلیل ازدحام موجودی ها و ... می شود. لذا پایش نمودن خطوط در هر زمانی و برطرف کردن نیازهای خط و همچنین نظارت و مدیریت دقیق بر فرایند اجرایی در پیشبرد اهداف کمک شایانی به تولید کننده خواهد نمود.


بهینه سازی فرآیند جاری

همیشه مدیران برای آگاهی از میزان تولیدات خود اعم از سالم، ضایع، تعمیراتی و... باید اطلاع و گزارش واقعی داشته باشند تا بر حسب این اطلاعات بتوانند در تصمیمات مهم مدیریتی خود گام های استوارتری را بردارند. لذا برای رسیدن به این هدف، باید یک سیستم مدیریتی و جامع تعریف شود که توانایی رفع نیازهای متناسب با تمامی خواسته ها را برطرف سازد و توانایی انعطاف پذیری با نیازهای آتی را داشته باشد. یکی از مهمترین اصول مورد مطالعه برای مرتفع کردن نیازها و برطرف کردن مشکلات موجود، استفاده از یک راه کار نرم افزاری با استفاده از تکنولوژی های نوین امری ضروری می باشد.

بهینه سازی فرایند جاری

مزیت ها

مزیت ها

از جمله اهدافی که شرکت نرم افزاری آراز بیلگی سافت با ارائه محصولات ردیابی و رهگیری در صنایع را دنبال می کند می توان به برخی از موارد اشاره کرد:

  • یکپارچه سازی داده ها و ایجاد پایگاه داده قوی و مستحکم اطلاعاتی
  • دسترسی به اطلاعات متناسب با نیاز و سطوح دسترسی مشخص
  • رهگیری آسان محصولات در حین تولید و بعد تولید
  • شناسائی گلوگاه های کاری
  • بالانس ورودی و خروجی خط تولید
  • قابلیت انعطاف پذیری با نیازهای جدید
  • دریافت گزارشات به صورت سالانه، ماهانه، هفتگی، روزانه، ساعتی، لحظه ای

تاثیرات

در حال حاضر، در خطوط تولید، امکان کنترل آماری محصولات تولیدی به صورت دقیق وجود ندارد و محصولات تولیدی قابلیت شناسایی از یکدیگر را دارا نمی باشند این امر منجر به وقوع خطا در گزارش دهی و نبودن اطلاعات واقعی از سیستم می شود که درنهایت به سردرگمی و اتلاف زمان و هزینه می گردد، که همه این موضوعات باعث کاهش کارایی و بازدهی می شود. در چنین فضایی وجود یک سیستم مدیریت آماری که بتواند متناسب با نیازهای تعریف شده باشد و پروسه کاری را پوشش دهد، احساس می شود، تا یکپارچگی و دسترسی سریع به اطلاعات را داشته باشیم. فرایند کنترل آماری موجودی خطوط تولیدی می تواند به عوامل انسانی سپرده شود اما خطاهای ناشی از اشتباه های عملکرد افراد به سرعت قابل شناسایی، ردیابی و پوشش نبوده و می تواند سبب توقف خط گردد. بطور کلی شناسایی خودکار و نگهداری داده ها روشی است که طی آن تجهیزات خواه سخت افزای یا نرم افزاری، قادر به خواندن و تشخیص داده ها بدون کمک گرفتن از یک فرد هستند. لذا شرکت نرم افزاری آراز بیلگی سافت به عنوان یکی از برترین ها در این عرصه وارد شده است تا با ارائه این نوع محصولات به مشتریانش بتواند نظارت، کنترل آماری، ردیابی و رهگیری دقیقی روی تولیدات را فراهم سازد.

بهینه سازی فرایند جاری

نحوه سفارش

شرکت نرم افزاری آراز بیلگی سافت جهت پاسخگویی به مشتریان محترم آمادگی هرگونه انتقاد و پیشنهادی را دارا می باشد.
این حق شماست که بهترین ها را داشته باشید و ما در تلاش هستیم که ایده آل ها را برای شما فراهم کنیم.

حرکت به بالای صفحه