Info@ArazBilgiSoft.com   |      0914 753 9249       045 3326 2009

درباره شرکت نرم افزاری آراز بیلگی سافت

درباره آراز بیلگی سافت

چرا آراز بیلگی سافت

اعضاء تیم توسعه

شرکت نرم افزاری آراز بیلگی سافت

خیلی ها ایستاده اند برای آنچه که می خواهند به آن برسند، ما در حال گذریم

  درباره آراز بیلگی سافت

شرکت نرم افزاری آراز بیلگی سافت با هدف توسعه نرم افزار و توسعه وب سایت در سال 1392 تاسیس شده است این شرکت نرم افزاری با اتکاء بر دانش، تجربه و بهره گیری از کارشناسان و متخصصین مجرب در این زمینه پا به عرصه تلاش و فعالیت نهاده است. ما مفتخر هستیم که برای مشتریان محترم با استفاده از یک تیم کاملا حرفه ای متشکل از معماران، طراحان، توسعه دهندگان نرم افزار، با تفکر کسب و کار بیشتر بهره مند هستیم.

هدف ما این است که با تمرکز بر تجربه مشتری و ارائه خدمات منحصر به فرد نیازهای مشتریان را براورده نماییم. ما همیشه بعنوان یک کسب و کار خلاق، درک درستی از ارزش واقعی کسب و کار مشتریان را داریم.

  چرا آراز بیلگی سافت؟

ایده های نو و خلاقانه و تجربه در بازار کسب و کار امروزه، عناصری هستند که میزان رشد و پیشرفت هر شرکتی را در بر می گیرد. رموز موفقیت در هر کاری تلاش و پشتکار توام با دانش و تجربه است و ما افتخار می کنیم که با استفاده از این قابلیت ها در جهت فراهم کردن ایده آل ها برای بهترین ها باشیم. رسیدن به قله های موفقیت، تجربه و تخصص می خواهد. تجربه کاری شما و تخصص ما در کنار همدیگر بهترین ها را به ارمغان می آورد.

خیلی ها ایستاده اند برای آنچه می خواهند به آن برسند، ما در حال گذریم.

  محیط کار

مکان آراز بیلگی سافت

شرکت نرم افزاری آرار بیلگی سافت در استان اردبیل برای پیشبرد اهداف خود شروع به فعالیت نموده است با توجه به ظرفیت استان اردبیل شرکت نرم افزاری آراز بیلگی سافت با مطالعه و تجزیه تحلیل آن توانسته از محصولات خود اردبیل که مختص اردبیل است بهرمند و در تجارت مدرن امروزی به بازارهای کسب و کار معرفی نماید تا گامی کوچک برای استان اردبیل برداشته باشد.
استان اردبیل با داشتن جاذبه های توریستی و گردشگری توانسته در جامعه زبان زد عام و خاص باشد لذا این جاذبه ها با تکنولوژی های مدرن می تواند زیباتر شود و خاطره اردبیل را در اذهان نگاه دارد شرکت نرم افزاری آراز بیلگی سافت نیز برای پیشبرد اردبیل به سمت موفقیت تلاش می نماید. این شرکت نرم افزاری با اتکا بر نیروی های بومی خود استان اردبیل در تلاش است که از ذخایر موجود خود استان در جهت پیشرفت و موفقیت اردبیل سهیم باشد.


اعضاء تیم تخصصی شرکت نرم افزاری آراز بیلگی سافت

این حق مشتریان است که از ایده های نو و تکنولوژی روز بهرمند باشند، آنچه خودمان به آن علاقه مندیم دیگران به آن راغب ترند.
آیا شما نیازمند به مهارت های خاص برای رفع نیازهای خود هستید؟ متخصصین با استعداد ما راه حل شماست.

فخرالدین فرجامی نژاد

فخرالدین فرجامی نژاد

مدیر پروژه
F.Farjaminejad@ArazBilgiSoft.com

به عنوان مدیر پروژه تیم فعالیت می نماید و به اهمیت اینترنت در رشد کسب و کار به عنوان یک ابزار قدرتمند معتقد می باشد. و در سه سال اخیر در زمینه معماری نرم افزار و الگوهای طراحی متمرکز، شده است.
به جای انجام کارهای مختلف می توانید با واگذار کردن کارها بطور شفاف به دیگران و کنترل چگونگی انجام آنها بازده کار را چند برابر کنید. (برایان تریسی)

محمد عزیزی

محمد عزیزی

تحلیلگر سیستم و طراح پایگاه داده
M.Azizi@ArazBilgiSoft.com

در تیم کاری به عنوان تحلیلگر سیستم فعالیت می نماید و درسال های اخیر در زمینه معماری سازمانی متمرکز شده است. اساساً برروي راه حل هاي سيستمي متمركز بوده و در ايجاد مشخصه هاي فني و عملياتي لازم در راه حل ارائه شده فعال مي باشد.
جاده موفقیت، همیشه در حال ساخت وساز است، موفقیت حرکت کردن است نه به انتها رسیدن.

عباس سلیمی

عباس سلیمی

مدیر شبکه
A.Salimi@ArazBilgiSoft.com

مدیریت شبکه در تیم را عهده دار می باشد و بر روی شبکه های بی سیم متمرکز هستند و فعالیت های چشمگیری در این حوزه انجام داده اند.
نو آوری نتیجه خواست و تلاش ماست نه رخدادهای ناگهانی

لیلا فرجامی نژاد

لیلا فرجامی نژاد

طراح
L.Farjaminejad@ArazBilgiSoft.com

به عنوان طراح در تیم فعالیت می نماید و در زمینه طراحی رابط کاربری در توسعه نرم افزار و توسعه وب سایت متمرکز می باشد و تحقیقات موفقیت آمیزی در این زمینه داشته اند.
علاقه، اندیشه و مطالعه چیزهایی هستند که شما را به سوی موفقیت سوق می دهند.

خداکریم احمدی

خدا کریم احمدی

برنامه نویس ارشد
KH.ahmadi@ArazBilgiSoft.com

به عنوان برنامه نویس ارشد در تیم فعالیت می نماید و بیشترین تمرکز خود را در الگو های طراحی و شئ گرایی معطوف نموده است.
کارایی اساس بقا است، اما لازمه موفقیت ثمربخش بودن است.

حرکت به بالای صفحه