Info@ArazBilgiSoft.com   |      0914 753 9249       045 3326 2009

پژوهش توسعه

توسعه نرم افزار

طراحی و توسعه وب سایت

پژوهش و توسعه

پژوهش و توسعه

خیلی ها ایستاده اند برای آنچه که می خواهند به آن برسند، ما در حال گذریم

پژوهش و توسعه

پژوهش و توسعه

آموختن با ایستادن بر داشته ها حاصل نمی شود همواره باید حرکت کرد. ما برای اینکه بتوانیم با تکنولوژی روز هماهنگ باشیم وارد این عرصه شده ایم. تا توانایی ارائه راهکارهای نوین و استاندارد برای نیازهای جدید را داشته باشیم.
پژوهش و تحقیق یک روند فعالانه، هوشیارانه و سامانمند برای کشف، تعبیر و بازنگری پدیده‌ها، رخدادها، رفتارها و فرضیه‌ها است. پژوهش همچنین برای استفاده از پدیده‌های موجود برای دست یافتن به راهکارهای عملی و فناوری‌ها به‌کار می‌رود.
مهم آن است که هرگز از پرسش، باز نه‌ایستیم.
هیچ کاری برای انسان سخت‌تر از فکرکردن نیست.

شرکت نرم افزاری آراز بیلگی سافت برای توسعه در تحقیقات علمی خود از ابزارهایی برای پیشبرد اهداف استفاده می کند.
CPN TOOLS: CPN یک ابزار برای ویرایش، مدلسازی، شبیه سازی و تجزیه و تحلیل شبکه های پتری و پتری رنگی است همچنین بعنوان ابزاری کارآمد و کارا در زمینه زمانبندی و تخصیص منابع در گرید معرفی شده است.
NS2: یک شبیه ساز شبکه های مخابراتی است که کاملا با زبان C و ++C نوشته شده است یک نرم افزار open source است که قادر است طیف وسیعی از پروتکل ها و همبندی شبکه را شبیه سازی کند. در این شبیه ساز از دو زبان ++C و OTcl همزمان با هم استفاده می شود. به علت سرعت بالای ++C از آن برای پیاده سازی پروتکل ها و پردازش بسته های اطلاعاتی ورودی استفاده می شود. اما برای شبیه سازی ساختار و توپولوژی شبکه از زبان OTcl استفاده می گردد. این نرم افزار روی سیستم عامل های ویندوز و لینوکس قابل اجرا است اما سیستم عامل لینوکس مخصوصا نسخه ubuntu به کارایی این نرم افزار کمک بسیاری می کند.این شبیه ساز هم برای شبکه های حسگر بی سیم و شبکه های ادهاک و موبایل ادهاک کارایی دارد.


توانمندی ها

CPN-95%
NS2-80%
FTCPN-95%
HCPN-95%

نحوه سفارش محصول

شرکت نرم افزاری آراز بیلگی سافت جهت پاسخگویی به مشتریان محترم آمادگی هرگونه انتقاد و پیشنهادی را دارا می باشد.
این حق شماست که بهترین ها را داشته باشید و ما در تلاش هستیم که ایده آل ها را برای شما فراهم کنیم.

حرکت به بالای صفحه